Jedzenie na dowóz Pizza Skórzewo

Zamów pizzę przez internet

Świeża pizza do wieczornego filmu? Wspólny posiłek w pracy? A może obiad z dostawą pod drzwi w zabiegany dzień? Wiemy, że nie zawsze masz czas i możliwość wybrać się do naszej pizzerii. Wiemy też, że czasem po prostu chcesz spędzić czas w domu, w gronie najbliższych, z daleka od gwaru i towarzystwa obcych ludzi.

Dlatego udostępniliśmy opcję dowozu pizzy i innych dań z naszej oferty. Możecie zamówić je do takich dzielnic Poznania jak Dębiec, Grunwald, Górczyn, Junikowo, Fabianowo, Łazarz, Wilda i Świerczewo. Nasze jedzenie możecie ponadto zamówić do Komornik, Lubonia, Skórzewa i Plewisk.

Pizzeria Skórzewo - zamów z dowozem

Korzystając z dostawy w naszej restauracji na Skórzewo, możesz zamówić takie dania jak zapiekanki ziemniaczane, kebaby, wrapy, makarony, zestawy obiadowe i oczywiście pizza. Za swoje zamówienie zamówicie tak, jak wam najgodniej – gotówką i kartą przy odbiorze lub za pomocą szybkiego przelewu online. Samo złożenie zamówienia jest banalnie proste. Możesz zrobić to telefonicznie lub korzystając ze sklepu dostępnego na stronie.

W dostawie do wyboru macie te same pozycje, które oferuje stacjonarna pizzeria Skórzewo. Do wszystkich wspomnianych miejsc możecie więc zamówić jedną z kilkudziesięciu pizz, a także stworzyć własną kompozycję. Możecie też skorzystać z promocji dostępnych w naszych lokalach. Zawsze robimy wszystko, by pizza dotarła do was jak najszybciej. Wiemy, że dla wielu z was jest ona nieodłączną częścią imprez ze znajomymi lub leniwych wieczorów w rodzinnym gronie, a wasze zadowolenie z przygotowanych dań oraz obsługi jest dla nas najważniejsze. Dlatego dbamy o to jakość obsługi i samego jedzenia stały na najwyższym poziomie.